Welcome to the Health-care Revolution (програма Economist Impact)

06 Жовтня 17:00 - 18:00 A зала 3 поверх

Covid-19 став каталізатором швидкого прогресу в наданні медичних послуг і медичних досліджень. Підприємці та політики співпрацювали, щоб запобігти критичній загрозі здоров'я та добробуту людей в усьому світі. Від появи і впровадження технологій телемедицини та мобільних платформ для надання медичної допомоги до досягнень у сфері відкриття ліків та генної терапії - стан глобальної екосистеми охорони здоров'я виглядає зовсім інакше, ніж в 2019 році. Успіх цих досягнень буде залежати від того, наскільки вони будуть доступні людям, незалежно від рівня доходів і соціального статусу. Директивним органам і корпораціям доведеться опиратися на механізми співпраці під впливом ковіду, щоб підвищити ефективність надання медичної допомоги та покращити доступ до неї через універсальні системи охорони здоров'я.

На цій сесії ми підіб'ємо підсумки величезних і різноманітних змін, які змінили індустрію охорони здоров'я, і ​​обговоримо способи збереження імпульсу цієї еволюції.

contact-photo

Організаційний комітет

Реєстрація учасників

Спікери та партнери

Слідкуйте за нами

Бажаєте отримати більш детальну інформацію?
Будь ласка, залиште Ваші контактні дані і ми перетелефонуємо
Поле Ім’я повино бути заповнено
Поле Телефон повино бути заповнено
Цей сайт використовує файли cookie для забезпечення функціональності та аналітики веб-сайту. Якщо ви хочете дізнатися більше про типи файлів cookie, які ми обслуговуємо, і про те, як змінити налаштування, прочитайте наше Повідомлення про файли cookie. Натискаючи кнопку «Я приймаю», ви погоджуєтеся на використання файлів cookie.